Skocz do treści

Joanna Czernicka – Kancelaria Adwokacka

biuro@kancelaria-czernicka.pl

+48 663 595 920

.

O KANCELARII

biuro@kancelaria-czernicka.pl

+48 663 595 920

Jesteśmy nowoczesną kancelarią prawną koncentrującą się na potrzebach biznesowych Klientów. Naszym Klientom oferujemy rozwiązania prawne szyte na miarę.

Specjalizujemy się w prawie spółek i prawie handlowym, prawie umów, prawie własności intelektualnej, prawie nowoczesnych technologii, prawie cywilnym i prawie nieruchomości, obsłudze prawnej projektów finansowanych ze środków publicznych, współpracy nauki z biznesem, transferze technologii i innowacji oraz komercjalizacji wyników prac B+R.

Nasz zespół posiada szerokie doświadczenie w obsłudze biznesu, w tym projektów w sektorze kreatywnym, IT oraz start-up’ów,  jednostek sektora finansów  publicznych,jednostek naukowych, uczelni wyższych, centrów transferu technologii, a także w branży nieruchomości.

Kancelaria oferuje najwyższą jakość usług prawniczych opartych na rzetelnej wiedzy, bogatym doświadczeniu oraz znajomości realiów współczesnego biznesu.

JOANNA CZERNICKA

Adwokat | Mediator

Założycielka Kancelarii. Adwokat z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa Akademii Leona Koźmińskiego, Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Prawa własności intelektualnej w Szkole Praw Własności Intelektualnej im. Hugona Grocjusza i Prawa nowoczesnych technologii w Akademii Leona Koźmińskiego. Mediator Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw oraz w prawie własności intelektualnej, w szczególności w prawie autorskim, prawie wynalazków oraz prawie nowoczesnych technologii.
 

Posiada szerokie doświadczenie zawodowe w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym firm z sektora IT, branży kreatywnej, nowoczesnych technologii, deweloperów, jednostek naukowych i uczelni wyższych, w tym centrów transferu technologii. Od lat zajmuje się obsługą prawną procesów komercjalizacji wyników prac B+R.

W swojej praktyce zawodowej doradzała Klientom przy wielu transakcjach i inwestycjach, w tym dotyczących nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowym doradztwie prawnym, negocjowaniu i przygotowywaniu umów handlowych oraz w prowadzeniu sporów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i reprezentowaniu Klientów przed organami publicznymi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych stołecznych kancelariach. Przez kilka lat pracowała również jako in-house lawyer w dziale prawnym jednego z największych polskich uniwersytetów.
Uczestniczka licznych konferencji, prowadzi szkolenia i warsztaty. Prowadzi obsługę prawną w języku polskim i angielskim. Pasjonatka podróży, secesji i nowoczesnych technologii.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej swoich Klientów Kancelaria stale współpracuje z zespołem specjalistów z różnych dziedzin prawa, w tym w zakresie prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych, prawa karnego oraz z doradcami podatkowymi.

DSCF6290

NASZE ZASADY

Koncentrujemy się na rozwiązaniach, nie na problemach.

Naszą misją jest połączenie roli adwokata ze szczególnymi potrzebami naszych Klientów.